O mnie

Jestem absolwentką Prawa na Wydziale Prawa SWPS Uniwersytetu Humanistycznospołecznego w Warszawie oraz Administracji na Wydziale Administracji Wyższej Szkoły Administracji Publicznej w Ostrołęce. 

Obecnie jestem na ostatnim roku aplikacji adwokackiej oraz przygotowuję się do obrony pracy doktorskiej, która umożliwi mi zdobycie stopnia naukowego doktora nauk prawnych. 

Doświadczenie zawodowe zdobywam współpracując z renomowanymi kancelariami prawnymi na terenie Ostrowi Mazowieckiej oraz Warszawy.

W ramach obsługi prawnej udzielam porad prawnych, sporządzam pisma procesowe oraz reprezentuję Klientów w postępowaniach przygotowawczych i sądowych.

Do każdej sprawy podchodzę indywidualnie, tak aby znaleźć optymalne rozwiązanie Państwa problemu. Gwarantuję Państwu profesjonalizm, wysoką jakość świadczonych usług, terminowość w realizacji zadań, dyskrecję oraz poczucie bezpieczeństwa. Dzięki wiedzy merytorycznej, ambicji oraz konsekwencji w dążeniu do celu zapewniam swoim Klientom zadowolenie ze świadczonych usług prawnych.

Zapewniam możliwości reprezentowania Państwa na terenie całego kraju. Świadczę usługi prawne w trybie stacjonarnym oraz zdalnym (mail, e-porada, telefon, videorozmowa). Więcej informacji o mnie znajdziesz na serwisie toprawnik.pl.